KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15813399
nr 1581 3399
Georg Stoopendaal
(1866-1953), Sverige
Tillskriven, Kavallerister till häst. Monogramsignerad. Blandteknik, bildmått: 14x22 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:43:51
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Georg Stoopendaal
Läs mer om Georg Stoopendaal